AKTUALITY MATEŘSKÉ ŠKOLY

Pátek 3.12. dopoledne – MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V MŠ

Čtvrtek 9.12. dopoledne – VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ, ze kterého bude pořízen videozáznam pro rodiče (děti svátečně oblečte).

Uzavření MŠ Hladké Životice v období vánočních prázdnin 2021/2022

V době  vánočních prázdnin bude provoz MŠ Hladké Životice přerušen od čtvrtku 23.12.2021 do pátku 31.12.2021. Zahájení provozu MŠ bude v pondělí 3.1.2022…

VÁNOČNÍ DÍLNY a VÁNOČNÍ JARMARK se vzhledem k současné epidemiologické situaci RUŠÍ.

Z důvodu nemoci fotografa je FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ NA SÉRIE FOTOGRAFIÍ přeloženo na 30.11.!!! – v nabídce je fotografie s podzimním, zimním a vánočním pozadím. Nahlaste učitelkám, které pozadí jste si vybrali a jak se má dítě vyfotit (samo nebo se sourozencem – i ze ZŠ).

Informace k provozu škol a školských zařízení s účinností od 25.října a 1.listopadu 2021 ZDE

1.11. (Po) – Canisterapie – program na rozvoj jemné i hrubé motoriky, koordinace rukou a nohou, vztah dětí ke zvířatům – cena: 50 Kč

VZHLEDEM K AKTUÁLNÍ EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACI SE PODZIMNÍ PRACOVNÍ DÍLNY RUŠÍ!!!

Pátek 22. října v 9.00 ENTENTÝKY – představení plné říkadel, rozpočítadel a písniček. Vstupné 60 Kč.

Pátek 1.10. dopoledne v tělocvičně – KOSMICKÝ ZÁŽITKOVÝ STAN – vzdělávací pořad o vesmíru pro děti. Vstupné bude hrazeno z projektu Šablony III.

ZŠ a MŠ Hladké Životice přijme na zástup na dobu určitou školnici do mateřské školy. Nástup ihned.

Zájemci, hlaste se u ředitelky školy na tel.č.: 739 303 064.

POHYBOVÝ KROUŽEK PRO STARŠÍ DĚTI (Včelky) bude probíhat každé pondělí od 14.45 do 15.15 hodin v tělocvičně MŠ. Děti mohou cvičit v tričku a legínkách nebo tepláčkách (i v tom, co mají oblečeno ve třídě) + pevná obuv (mohou být i papučky, pokud dobře drží na nožce). Cena 100 Kč za pololetí. Zájemci, nahlaste své děti p. učitelce. Odpovědná osoba – p. Monika Zajonc Mrázková

Provoz mateřské školy bude zahájen ve středu 1. září 2021. Těšíme se na vás!

INFORMATIVNÍ SCHŮZKA S RODIČI proběhne v úterý 7. září v 16.15 v MŠ (bez přítomnosti dětí). Program: provoz MŠ, co děti v MŠ potřebují, školné, stravné, akce MŠ na celý školní rok (např. školní výlet), dotazy, připomínky apod. ÚČAST ŽÁDOUCÍ!

Upozorňujeme, že vstup do budovy MŠ je dle aktuálního mimořádného opatření MZd umožněn pouze v respirátoru (zákonní zástupci) a jen po nezbytně nutnou dobu. Děkujeme za pochopení.

SOUBOR DOPORUČENÍ PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2021/2022 VZHLEDEM KE COVID-19 od 1.9.2021 – ZDE