AKTUALITY MATEŘSKÉ ŠKOLY

Vážení rodiče,
níže zasílám doporučený postup OSPDL ČLS JEP k managementu u akutních onemocnění v průběhu pandemie COVID19 – určeno pro školy
a školská zařízení a zákonné zástupce dítěte (rodiče), schválený epidemiologickou pracovní skupinou MZ (PS EPID) dne 11.9.2020.

OTEVŘÍT ZDE

algoritmus_karantena
Algoritmus respirací

Vážení rodiče,

dle nařízení MZ ČR je vstup do MŠ od 10.9. povolen pouze s rouškou. Děti navštěvující MŠ roušku nepotřebují.

Děkujeme za pochopení.

INFORMATIVNÍ SCHŮZKA S RODIČI

Proběhne v úterý 8. září v 16.00 v MŠ. Program: provoz MŠ, co děti v MŠ potřebují, školné, stravné, akce MŠ na celý školní rok (např. školní výlet), dotazy, připomínky apod.. ÚČAST ŽÁDOUCÍ! Po dobu schůzky nebude zajištěno hlídání dětí!

Čtvrtek 3.9. v 10 hodin – hudebně – pohybové vystoupení pro děti „O Laurince aneb Poprvé ve školce“. Vstupné 50,-

Ministerstvo školství spolu s Ministerstvem zdravotnictví vydalo 17.8. manuál pro provoz škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke COVID-19.

Dokument ke stažení zde: https://www.msmt.cz/file/53580/

Upozorňujeme rodiče dětí přijatých k 1.9.2020, že od 17.8. do 31.8.2020 mohou se svými dětmi navštívit mateřskou školu (prohlídka MŠ, předání informací a potřebných dokumentů) – po telefonické domluvě (739 420 681). V případě zhoršení epidemiologických podmínek sledujte aktuální informace na webových stránkách MŠ.