AKTUALITY MATEŘSKÉ ŠKOLY

6.6. (čt)       Školní výlet rodičů s dětmi do ZOO Olomouc (vzhledem k omezené kapacitě autobusu 1 dítě + 1 rodič). Odjezd od MŠ v 8.30, předpokládaný návrat kolem 15.00.

7.6. (pá)      Pirátská pohádka (divadélko Ententýky), cena 70 Kč

10.6. – 14.6. – BAREVNÝ TÝDEN

Pondělí:                     BAREVNÝ DEN – oblíbená barva

Úterý:                        MODRÝ DEN

Středa:                       ČERVENÝ DEN

Čtvrtek:                     ŽLUTÝ DEN

Pátek:                        ZELENÝ DEN

Prosíme rodiče o spolupráci – děti mohou mít oblečení dané barvy, sponky nebo hračku (není třeba něco kupovat). Děkujeme…

21.6. (pá)    Rozloučení s předškoláky (pro děti odcházející do ZŠ a jejich rodinné příslušníky) + Noc v MŠ

26.6. (st)  Zájezd na Hranické hry bez hranic (děti z oddělení Včelek) – akce je dobrovolná. Bližší informace obdrží děti na lístečku.

Od 24.4. (vždy ve středu) – PŘEDŠKOLA PRO DĚTI PŘIJATÉ DO ZŠ (od 12.00 do 14.00 v ZŠ). Přihlášku si vyzvedněte v MŠ

29.4. (po)    Den čarodějnic v MŠ

2.5. (čt)       Zápis dětí do MŠ (14.00 – 16.30)

6.5. (po)      Zkouška vystoupení v sále OÚ (dopoledne)

7.5. (út)       Jarní vystoupení pro Senior klub HŽ (dopoledne)

11.5. (so)    Oslava Dne matek v sále OÚ

22.5. (st)     Fotografování dětí na společnou fotografii

ZRUŠENO Z DŮVODU VYSOKÉ NEMOCNOSTI – 26. března (út) od 14.45 do 16.30 hod. (průběžně) – VELIKONOČNÍ DÍLNY. Přijďte si s dětmi vyrobit hezkou jarní nebo velikonoční dekoraci

14.3. (čt) v 15.30 – UKÁZKA PRÁCE S PŘEDŠKOLNÍMI DĚTMI (pouze pro nejstarší děti a jejich rodiče)

12.3. (út) – dopoledne – MAŠKARNÍ KARNEVAL V MŠ – děti si mohou přinést vlastní masku.

Od 8. března (pá) zahajujeme bruslení v Novém Jičíně (pouze předškolní děti). Lekci vede trenér, který bude děti učit základy techniky bruslení. Odjezd od školy v 10:00, očekávaný příjezd okolo 12.15 hodin. Počet lekcí: 4, cena za 1 lekci + jízdné: 125 Kč. Možnost zapůjčení bruslí – cena: 40 Kč, zapůjčení přilby zdarma (počet je však omezený). S sebou: vhodné nepromokavé oblečení na led (ne tepláky a legíny), čepice (bez bambulí), rukavice (šusťákové), přilba (může být i cyklistická), brusle (kdo má vlastní). Pitný režim zajištěn (teplý čaj). Pro zapůjčení bruslí je nutné nahlásit učitelkám velikost boty.

4.3.2024 (po) v 10.00 – VYSTOUPENÍ KOUZELNÍKA (Magic revue) – cena 65 Kč