AKTUALITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

MŠMT v návaznosti na jednání vlády ČR dne 19.4.2021 vydalo Informace k provozu škol a školských zařízení od 26.dubna 2021 – ZDE. Provoz naší ZŠ nadále pokračuje ve stávajícím režimu.

Vážení rodiče,

dne 6. dubna 2021 vydalo Ministerstvo zdravotnictví Mimořádné opatření Č. j.: MZDR 14600/2021-1/MIN/KAN, kterým od 12. dubna 2021 omezuje provoz škol a školských zařízení – bližší informace naleznete ZDE.

Provoz naší školy Vám bude dodán později.

• Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. března 2021 přijala krizové opatření, kterým prodloužila účinnost předchozího krizového opatření č. 200 ze dne 26. února 2021, kterým se omezuje provoz škol a školských zařízení. Do 11. dubna se tedy prodlužuje dosavadní stav a pokračuje se v dosavadním režimubližší informace ZDE

Vážení rodiče,

dle nařízení vlády a MŠMT je ZÁKLADNÍ ŠKOLA uzavřena od pondělí 1.3.2021 do 28.3.2021 – prodlužuje se dosavadní stav a pokračuje se v dosavadním režimu – bližší informace ZDE . Žákům bude strava ve ŠJ odhlášena. V případě, že budete mít během distanční výuky zájem odebírat oběd, nahlaste své dítě u vedoucí ŠJ do 7:00 na tel.č. 739 290 963.

Přikládám odkaz na webové stránky České správy sociálního zabezpečení, kde je veškeré info k žádosti o ošetřovné na dítě. Ze školy již není potřeba žádné potvrzení pro Vašeho zaměstnavatele v rámci žádosti o ošetřovné na dítě. Více info viz. webový odkaz.https://eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd-m

V případě dotazů mě kontaktujte na te.č. 739 303 064 nebo na email: zshlzivotice@seznam.cz.

Děkuji Vám za spolupráci a podporu v těchto pro všechny náročných dnech.

Mgr. Věra Tomšů, ředitelka školy