Informace na duben, květen

Informace na duben, květen 2019

Prosíme rodiče, kteří si nevyzvedli přihlašovací PIN do školy ON – LINE, aby tak učinili co nejdříve.

Rodiče, kteří ještě nezaplatili plavecký výcvik, učiňte tak do 17.5.2019.
1.r. – 702Kč
2.r. – 52 Kč
3.r. – 52 Kč
4.r. – 682 Kč
5.r. – 682 Kč
Některé zdravotní pojišťovny přispívají na výuku plavání. Zjistěte si, jestli Vaše dítě má na tento příspěvek nárok. Pokud ANO, předejte třídnímu učiteli vyplněný formulář – ŽÁDOST O POTVRZENÍ O ZAPLACENÍ KURZU PLAVÁNÍ. Lze jej vytisknout z www.lagunanj.cz – dokumenty ke stažení, nebo si o něj zažádejte v návratce. (Upozornění – některé pojišťovny mají svůj vlastní formulář!)Vyplněnou žádost předá žák třídnímu učiteli nejpozději do 7. lekce plavání – do 17.5.2019. V případě vystavení potvrzení plavecké školy se za nemoc dítěte částka nevrací.

9.4. (Út) – Divadelní představení Myška Klárka a veverka Terka: Dlouhý, Široký a Bystrozraký (Divadlo
Ententýky). Divadlo určeno žákům 1. a 2. ročníku – cena: 50 Kč.
9.4. (Út) – Zápis do ZŠ
15.4. (Po) – Modré pondělí – děti přijdou v modrém oblečení
16.4. (Út) – Žluté úterý – děti přijdou ve žlutém oblečení
– Velikonoční dílny – určeno pro žáky v rámci ŠD – přinést 2 ks vyfouklých vajíček
17.4. (St) – „Velikonoční příběh“ – tematicky zaměřený na tradice spjaté s příchodem jara a
Velikonocemi – Žerotínský zámek Nový Jičín. Žáci budou přepraveni místní autobusovou
linkou. Cena: 12 Kč, vstupné – 30 Kč. S sebou: 3 ks vyfouklých vajíček.
18.4. (Čt) – Velikonoční prázdniny – ŠD nabízí žákům výlet na Plovárnu Aquapark Hranice, cena 200,-,
odjezd od školy 9,00 hodin, návrat kolem 13,00 hodin. Provoz ŠD od 6,00 do 15,30 hodin.
Oběd ve školní jídelně, v případě, že oběd nechcete, musíte sami odhlásit.
23.4. (Út) – 1.,2.,3. ročník – poznávací výlet do Ostravy – celkem 280 Kč – v ceně: jízdné, prohlídka
radniční věže, virtuální svět – centrum Horník) – bližší informace – samostatný leták.
4.,5.ročník – poznávací výlet do Prahy. Bližší informace dostanete později na samostatném
letáku.
30.4. (Út) – Den čarodějnic – žáci přijdou v čarodějnickém oblečení, pouze se svačinou a pitím.
Čeká je „Čarodějná stezka“. Za nepříznivého počasí se akce bude konat v budově
školy.
12.5. (Ne) – Den matek – všechny srdečně zveme do Kulturního domu v 15 hod