Informace na konec června

Informace na konec června 2019

Vážení rodiče, ráda bych poděkovala všem, kteří jste se podíleli na akci Vítání léta, i těm, kteří jste se této akce účastnili a podpořili tak finančně naše děti!

14.6. – (Pá) – „Dny Českého zemědělství“ od 8:00 – 10:00 – pořádá Agrosumak a.s. Suchdol nad
Odrou – s sebou: svačina, pití, pláštěnka, pokrývka hlavy, pevná obuv. Po návratu se žáci
učí dle rozvrhu.
18.6. (Út) – 9. lekce plaveckého výcviku. Odjezd od školy 7:20 hod. Předpokládaný návrat kolem
10:00. Poté proběhne výuka dle rozvrhu.
19.6. (St) – Odevzdávání učebnic. Žáci 1. ročníku odevzdávají pouze učebnici anglického jazyka.
20.6. (Čt) – Dopravní den pro všechny žáky školy. 4. a 5. ročník bude potřebovat kolo a přilbu.
Téhož dne nás také navštíví „PSOVODI“.
21.6. (Pá) – 10. lekce plaveckého výcviku. Začátek vyučování v 7:05.
24.6. (Po) – Sportovní den v Pustějově pořádaný SPV Pustějov. Tam i zpět pojedeme na vlastních
kolech. S sebou: přilba na kolo, svačina, pití, sportovní oblečení. Za deštivého počasí bude akce
zrušena. Případné dotazy řešte s třídním učitelem. Odjezd od školy 7:30
25.6. (Út) – 27.6. (Čt) – pobyt žáků na Hadince
28.6. (Pá) – Slavnostní ukončení školního roku a předání vysvědčení. S sebou si žáci vezmou složku a
případně souhlas rodičů, že může žák odejít ze ŠD po slavnostním ukončení. Jinak bude ŠD
do 15:30, tak jako jiný den.
19. 8. – 30.8. – PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR. Své dítě můžete ještě kdykoli do konce školního roku nahlásit
v družině paní vychovatelce Ladě Mičulkové nebo Janě Španihelové. Podrobné informace
k táboru dostanou žáci 1. den tábora. Od 6:00 do 7:30 budou nahlášené děti chodit do MŠ,
od 7:30 – 15:00 – program tábora. Poté děti budou převedeny do MŠ, odkud si je můžete
vyzvednout. Svačinu s sebou, pitný režim zajištěn, oběd ve školní jídelně.
Tábora se mohou účastnit i cizí děti školního věku. Předpokládaná cena: 400 Kč na dítě.

Třídenní pobyt na Hadince (Vítkov, Klokočov)
25.6. – 27.6. 2019
Ranní ŠD bude v provozu. Žáci, kteří se ŠD účastní, pojedou místní autobusovou linkou v 8:21
od výrobny na zastávku: Hl.Životice, křižovatka a pěšky se přesunou na místní malé vlakové
nádraží. Žáci, kteří ranní družinu nenavštíví, přijdou rovnou na malé vlakové nádraží – sraz
v 8:40. Odtud společně vlakem v 8:46 pojedeme do Suchdolu nad Odrou. Zde přestoupíme
na spoj, který nás zaveze do Heřmánek u Oder. Navštívíme Maria Skálu a pěšky se přesuneme
na Hadinku (Vítkov, Klokočov). S sebou: batoh s pláštěnkou, pevnou obuv, přikrývku hlavy, velkou svačinu, pití, drobné na útratu, repelent proti klíšťatům. Alergici si přibalí léky.
Žáci budou ubytovaní v budově, strava 5x denně,celodenní pitný režim – viz. http://www.hadinka.eu/
Cena pobytu: 850 Kč ( v ceně je jízdné vlakem, strava a ubytování). Klub rodičů uhradí každému žáku na pobyt 200 Kč, prosím, tedy o platbu 650 Kč. Klub rodičů taktéž uhradí workshop DJEMBE – 70 Kč na žáka a přispěje na zpáteční autobus 1800 Kč, který žáky 27.6. odveze zpět. Zbývající částka 2000 Kč zpátečního jízdného bude uhrazena za sběr starého papíru.
S sebou do kufru: tepláky, kraťasy, mikina, 3 trička, spodní prádlo, 3 ponožky, papuče, boty do vody, plavky, pyžamo, toaletní potřeby ( ručník, pasta, kartáček, hřeben). Další potřeby: opalovací krém, malá hračka-plyšák, peníze na útratu, drobné stolní hry, psací potřeby. Nedávejte dětem drahé věci, které by se mohly poškodit nebo ztratit (mobil, tablet aj.).
Kufr nebo větší batoh můžete dovézt do školy již v pondělí 24.6. nebo v den odjezdu do 8:00. Vše bude na Hadinku převezeno dopoledne 25.6. osobním autem.
Předpokládaný příjezd k budově školy: čtvrtek 27.6. kolem 15:00. Prosím o vyzvednutí dětí do 15:30.

—————————————————-odstřihnout——————————————————————-

Jméno žáka: ________________________ ZP: _____ (kartičku předat třídnímu učiteli v den odjezdu)
Alergie:
Léky, dávkování :____________________________________________________________________
(Předat osobně třídnímu učiteli nebo vychovatelce v družině s postupem užití)
Omezení, důležitá informace: _________________________________________________________
Prohlášení rodiče:
Mé dítě je zdravé, je schopné zúčastnit se krátkodobého pobytu.
Telefon, kam máme volat v případě nutnosti:_________________________

Po celou dobu pobytu jsou žáci povinni dodržovat školní řád a pokyny vyučujících.
Datum: 25.6.2019
Podpis: _______________________