Informace na konec října

Informace pro rodiče-konec října 2018
24.10. žáci 4. ročníku absolvují dopravní výuku na dopravním hřišti pod vedením policistů, Nový Jičín, odjezd autobusem –linka, bližší informace obdržíte.
25.10. Zahajujeme bruslení v Novém Jičíně, každý čtvrtek odjezd od školy v 10.00. Návrat kolem 12.00.
S sebou: vhodné oblečení, čepice, rukavice, přilba, brusle, pití. Počet lekcí 7, cena 30 Kč bruslení, 40 Kč autobus.
Kurz je součásti výuky TV.
Možno zapůjčit: brusle (30 Kč), přilba (0 Kč)
31.10. Vyřezávání dýní, spaní ve škole: sraz ve škole v 16.00. Doprovod dospělé osoby nutný.
Potřeba: dýně, nůž, lžíce. Spaní ve škole: Spací pytel nebo deka, podložka, polštářek, drobná hračka (není nutná),
večeře. Pitný režim zajištěn. Bez tabletů a mobilů!!!!! Akce je dobrovolná.
Druhý den-projekt „Vznik republiky“, snídaně a svačina zajištěna. Žáci nepotřebují aktovky. V 10.00 odjezd na bruslení. NEZAPOMEŇTE NA VÝBAVU NA BRUSLENÍ!
29.-30.10. podzimní prázdniny, zjišťujeme zájem o ŠD v tyto dny. Provoz bude zajištěn při počtu žáků 10 a více.
2.11. zápas dívek ve florbale v Kopřivnici. Bližší informace obdrží zúčastněná děvčata.
Žáci 1. ročníku přinesou do školy zavařovací víčko bez závitu (velikost 0,7 l).
5.11.-9.11. retro týden, bližší informace obdržíte. Prosíme o zapůjčení retro předmětů.