TITLE

DESCRIPTION

Informace na leden 2023

Vážení rodiče,

ráda bych Vám popřála v novém roce vše dobré, aby byl tento rok plný zdraví, lásky, radosti a jedinečných okamžiků.

 

Děkuji všem, kteří jste umožnili svým dětem přispět do veřejné sbírky Život dětem. Celkem jsme přispěli 1 850 Kč. Částka bude použita na pomoc dětem se závažnými onemocněními, které jsou stabilně odkázány na domácí péči svých rodičů a to konkrétně na pořízení rehabilitačních a kompenzačních pomůcek, na úhradu zdravotnického materiálu, speciální výživy, rehabilitačních a ozdravných pobytů apod.

Od 3.1. pokračuje podpora doučování žáků v rámci Národního plánu obnovy. Finančním zdrojem pro realizaci budou prostředky fondu Evropské unie – Next Generation EU.

Vzhledem k výskytu vší na naší škole Vás prosíme o důkladnou kontrolu vlasů Vašich dětí a přijetí případných opatření. Pokud vši objevíte, jedná se o infekční onemocnění, tzv. pedikulózu. Až do úplného odstranění vší i vajíček z vlasů je nutné ponechat dítě mimo kolektiv spolužáků (3-5 dnů).

6.1. , 13.1., 20.1. 27.1. (Pá) – Plavecký výcvik.

6.1. (Pá) – VÁNOCE LEGO BETLÉM – akce ŠD – zdarma program dětské misie (neuskutečněná akce přesunuta z prosince 2022)

20.1. (Pá) – Uzavření známek za 1. pololetí – škola on-line

31.1. (Út) – Vysvědčení – předání výpisu poslední vyučovací hodinu

3.2. (Pá) – Pololetní prázdniny. V případě zájmu o ŠD o pololetních prázdninách nahlaste své dítě do 25.1. (St) třídní učitelce. ŠD bude otevřena při minimálním počtu 10 dětí.

13.2. (Po) – 19.2. (Ne) – Jarní prázdniny. V případě zájmu o ŠD o jarních prázdninách nahlaste své dítě do 25.1. (St) třídní učitelce. ŠD bude otevřena při minimálním počtu 10 dětí.