Informace na leden, únor 2019

Vážení rodiče,

do nového roku vám přeji pevné zdraví, štěstí, spokojenost, rodinné i pracovní úspěchy.

Vzhledem k personálním změnám došlo k drobným úpravám v rozvrhu hodin. Žáci mají vše poznamenáno.

9.1. (St) Bezplatný školní program o třídění a recyklaci odpadu „Tonda obal na cestách“ – proběhne

v rámci hodin – prvouka, přírodověda

11.1. (Pá) a 18.1. (Pá) odpadá taneční kroužek, další lekce – mladší děti (1. a 2.r. povede paní Monika

Mrázková)

31.1. (Čt) – Vysvědčení – předáno poslední vyučovací hodinu

Od února začíná kroužek: Veselá věda – co 14 dní v pátek – 8 lekcí- v rámci školní družiny. Žáci budou rozděleni do skupin dle počtu nahlášených dětí, předpokládaná cena za 1 lekci – 50 Kč.

1.2. (Pá) – Jednodenní pololetní prázdniny

5.2.  (Út) – Divadelní představení v Beskydském divadle Nový Jičín – „PIPI DLOUHÁ PUNČOCHA“

(hraje Divadlo Radost Brno), bližší informace obdržíte později.

Nadále naše škola sbírá plastová víčka a starý papír. Kdykoli je možno sběr přivézt.