TITLE

DESCRIPTION

Informace na listopad 2018

8.11. – PODZIMNÍ PRACOVNÍ DÍLNY S RODIČI – Přijďte si se svými dětmi vyrobit lampiónek nebo strašidýlko… Začátek společného tvoření je v 15.45 hodin. V Ateliéru je možno si vydlabat a vyřezat dýni (vlastní). Po ukončení dílen si můžete prohlédnout výstavu rozsvícených dýní žáků základní školy na školní zahradě. Těšíme se na vaši účast!

21.11. v 15.30 – POUŠTĚNÍ BALÓNKŮ JEŽÍŠKOVI – akce s rodiči na školní zahradě

22.11. od 8.00 se budou děti fotografovat na série fotografií. V nabídce je fotografie s vánočním nebo zimním pozadím. Nahlaste učitelkám, které pozadí jste si vybrali a jak se má dítě vyfotit (samo, se sourozencem – i ze ZŠ). Cena  – 330,- celá série, 220,- půl série. Zakoupení fotografií je zcela DOBROVOLNÉ!

27.11. od 14.45 (průběžně) – VÁNOČNÍ PRACOVNÍ DÍLNY – výroba vánočních ozdob a drobností, které budeme prodávat na vánočním jarmarku v sále OÚ 30.11.2018. Prosíme rodiče o drobnosti k tvoření vánočních dekorací.

30.11. – ADVENTNÍ JARMARK v sále OÚ

Napsat komentář