Informace na únor, březen 2019

Informace na konec února, březen 2019

Školní družina během jarních prázdnin nebude otevřena z důvodu malého počtu nahlášených dětí.

6.3. (St) – Setkání žáků 4.a 5.tříd v ZŠ T. G. Masaryka Fulnek – představení zázemí školy, společná
výuka AJ, čtenářské dílny, sportovní utkání v tělocvičně. S sebou: přezůvky, sportovní
oblečení, psací potřeby, svačina, pití, peníze na autobus – 10 Kč. Přeprava místní linkou.
Předpokládaný návrat ve 13:10.
12.3. (Út) –Účast vybraných žáků na pěvecké a výtvarné soutěži: Butovická hvězdička, konané na ZŠ
Butovická ve Studénce.
20.3. (St) –Třídní schůzky – individuální konzultace s vyučujícími v čase od 14:00 – 17:00.
26.3. (Út) –Seznámení rodičů s novým školním portálem: ŠKOLA ON-LINE . Všechny srdečně zveme
do II.třídy v 16:30.

Děkujeme za sběr papíru . Dne 13.2.2019 naše škola takto získala 1652Kč. Částka bude použita na platbu autobusu v rámci školního výletu na Hadinku. Sběr sbíráme i nadále….

Prosíme rodiče o zbytky vln a přízí – využití v pracovních činnostech.

Žádáme rodiče, kteří ještě nezaplatili 250 Kč – ŠD – 2. pololetí
100 Kč – pitný režim – 2.pololetí
200 Kč – Klub rodičů,
aby tak učinili do konce února.