TITLE

DESCRIPTION

Informace pro rodiče – březen 2021

 

Vzhledem k tomu, že se pravděpodobně ani do Velikonoc nesejdeme s dětmi v mateřské škole, vyhlašujeme VELKOU VELIKONOČNÍ VÝZVU – máte-li chuť se zapojit, vytvořte s dětmi kraslici nebo obrázek s jarní či velikonoční tematikou, kterými si vyzdobíme prostor před mateřskou školou. Obrázky mohou být na archu A3 nebo A4 nebo přímo vystřižený a vymalovaný tvar sluníčka, kytiček, velikonočního vajíčka, zajíčka, kuřátka, cokoli děti napadne. Je možné vytvořit také vajíčka k zavěšení na keře před MŠ. Vaše výtvory označte, prosím, jménem a odevzdejte do 11.4.2021 přímo v mateřské škole (po telefonické domluvě) nebo do poštovní schránky u MŠ. Obrázky zalaminujeme a připevníme na plot před MŠ. Budete-li mít problém s doručením do MŠ, zavolejte do MŠ a my si výtvor vyzvedneme. Těšíme se na vaši spolupráci!

Vážení rodiče,

dle nařízení vlády a MŠMT je MATEŘSKÁ ŠKOLA uzavřena od pondělí 1.3.2021 do 28.3.2021 – prodlužuje se dosavadní stav a pokračuje se v dosavadním režimu – bližší informace ZDE . Dětem bude strava odhlášena.

 

Informace k distančnímu vzdělávání dětí i nabídku činností naleznete v záložce DISTANČNÍ VÝUKA.

V době jarních prázdnin od 8.3. – 12.3.2021 povinné distanční vzdělávání pro předškolní děti NEPROBÍHÁ.

Děti, pro které je předškolní vzdělávání povinné, mohou odebírat po dobu uzavření MŠ dotovaný oběd. V případě zájmu kontaktujte vedoucí školní jídelny 739 290 963.

ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY PRO ŠKOLNÍ ROK 2021/2022  proběhne v pondělí 3. května 2021 od 14.00 – 16.30 hodin v budově ZŠ. Pro školní rok 2021/2022 je zápis povinný pro děti, které k 1.9.2021 dosáhnou pěti let. Kritéria a podmínky přijetí dítěte do MŠ budou k nahlédnutí na webových stránkách školy www.zshlzivotice.cz, vyvěšeny na dveřích mateřské školy a na vývěsce před MŠ.

Bližší informace ohledně konání zápisu dětí do MŠ budou zveřejněny dodatečně vzhledem k aktuální situaci šíření COVID-19. Sledujte webové stránky školy nebo vývěsku u MŠ.