TITLE

DESCRIPTION

Uzavření ZŠ od 1.3.2021

Vážení rodiče,

dle nařízení vlády a MŠMT je ZÁKLADNÍ ŠKOLA uzavřena od pondělí 1.3.2021 do 28.3.2021 – prodlužuje se dosavadní stav a pokračuje se v dosavadním režimu – bližší informace ZDE . Žákům bude strava ve ŠJ odhlášena. V případě, že budete mít během distanční výuky zájem odebírat oběd, nahlaste své dítě u vedoucí ŠJ do 7:00 na tel.č. 739 290 963.

Přikládám odkaz na webové stránky České správy sociálního zabezpečení, kde je veškeré info k žádosti o ošetřovné na dítě. Ze školy již není potřeba žádné potvrzení pro Vašeho zaměstnavatele v rámci žádosti o ošetřovné na dítě. Více info viz. webový odkaz.https://eportal.cssz.cz/web/portal/-/tiskopisy/zoppd-m

V případě dotazů mě kontaktujte na te.č. 739 303 064 nebo na email: zshlzivotice@seznam.cz.

Děkuji Vám za spolupráci a podporu v těchto pro všechny náročných dnech.

Mgr. Věra Tomšů, ředitelka školy